ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

6 трав. 2020
Триває процес навчання учнів гімназії з використанням технологій дистанційного навчання засобами Zoom, Meet та Skype. Вчителі гімназії проводять відеоуроки, онлайнконференції, відеоконсультації, тощо.

Триває процес навчання учнів гімназії з використанням технологій дистанційного навчання засобами   Zoom, Meet  та  Skype. Вчителі гімназії проводять відеоуроки, онлайнконференції, відеоконсультації, тощо.

Отримання навчальних матеріалів та спілкування між учасниками дистанційного навчання забезпечується через передачу відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації в синхронному або асинхронному режимі. Це письмові роботи (самостійні і контрольні, зокрема й окремі тестові), а також навчальний проєкт, заповнення таблиць, побудова схем, моделей тощо.