Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2020
Уже традиційно в гімназії 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»,‒ прекрасне свято радості та надії.

Уже традиційно в гімназії 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children», ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. В Україні цей день відзначається з 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей. Учні гімназії взяли участь у челенджі "#спогадидитинства". Спогади дитинства- найщасливіщі моменти! Згадуємо самі та ділимося з друзями!