Пам’ятка для батьків

9 черв. 2020
Шановні батьки! Нагадуємо Вам, що Ви несете особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей під час літніх канікул. Не залишайте дітей без нагляду дорослих у період літнього відпочинку.

Шановні батьки!Нагадуємо Вам, що Ви несете особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей під час літніх канікул. Не залишайте дітей без нагляду дорослих у період літнього відпочинку.Перебуваючи на літніх канікулах, Ваші діти повинні дотримуватись правил безпеки життєдіяльності і пам’ятати:- про правила дорожнього руху;- про правила пожежної безпеки;- про безпечне поводження з піротехнічними виробами;- про безпечне поводження з електропобутовими і газовими приладами;- про безпечне поводження біля відкритих водойм і на воді; - про шкідливість алкоголю, паління та вживання наркотичних і психотропних речовин;- про шкідливість тривалого перебування на сонці;- про безпеку перебування в місцях можливих обвалів (ярки, кар’єри, глинища);- про небезпеку укусів диких та свійських тварин;- про правила поведінки в громадських місцях;- про обережність на залізниці;- про дотримання правил безпечної поведінки під час грози;- про правила безпеки під час проведення екскурсій, походів, культпоходів.Дітям категорично забороняється:- розпалювати вогнища біля будівель в населених пунктах, у лісах і лісосмугах (особливо хвойних), поблизу полів хлібних злаків; - бавитися сірниками;- вживати в їжу гриби і невідомі ягоди;- брати в руки отрутохімікати;- гратися гострими і небезпечними предметами;- проводити дитячі ігри і розваги поблизу повітряних ліній електропередач;- користуватися вогнепальною зброєю (самопалами);- бавитися на об'єктах будівництва, кришах багатоповерхівок;- наближатися ближче, ніж на 8м. до обірваного дроту ел.передач;- переходити проїжджу частину , не впевнившись в повній безпеці;- кататися на велосипедах ( скутерах) на проїжджій частині;- іти на контакт з незнайомцями;- самостійно, без нагляду дорослих, користуватися електричними та газовими приладами;- знаходитись біля водойм і на воді без нагляду дорослих.Нагадайте дітям вимоги безпеки життєдіяльності під час канікул.