Обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації

18 черв. 2020

Обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації Учні нашої гімназії протягом березня-травня 2020 року взяли участь в обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області. Дипломами І ступеня нагороджено у номінації «Колаж» Накладюк Ілону Миколаївну та Пальчиковську Анну Григорівну, учениць Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області. Дипломами ІІ ступеня нагороджено у номінації «Колаж» Пико Поліну Олександрівну, ученицю Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області; у номінації «Web-дизайн» Єфименко Марію Володимирівну, ученицю Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області. Дипломами ІІІ ступеня нагороджено у номінації «Колаж» учнів Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області Гунбіна Міхаіла Юрійовича та Лисенко Андрія Андрійовича; у номінації «Анімація» Ходаковського Платона Борисовича, учня Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області.   Вітаємо переможців та бажаємо їм натхнення для подальших звершень!