Зарядка з чемпіонами у Саржиному яру

13 лип. 2020
Відкрита зарядка з професійними спортсменами пройшла 11 липня у Саржиному яру. Тренування провели член національної збірної України з хокею Діана Ковтун і член національної збірної України з футзалу Христина Єрьоменко. Вчителі, учні гімназії та їх батьки виконали базову розминку і пограли в активні ігри. Усі учасники заходу зарядилися енергією, наповнились позитивними емоціями на весь день.

Організатор заходу «Зарядка зі спортсменами» Катерина Середенко повідомила, що спорт у місті активно розвивається, тому подібні акції за участю професійних спортсменів планують проводити регулярно. Усі учасники заходу зарядилися енергією, наповнились позитивними емоціями на весь день.