Oсвітній серіал про інтерактивне навчання

16 лип. 2020
Міністерство цифрової трансформації України спільно з АСБІС-Україна, Ліко-школою та Майкрософт Україна презентували освітній серіал для вчителів «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків». Запрошуємо до перегляду та використання курсу.

15 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з АСБІС-Україна, Ліко-школою та Майкрософт Україна презентували освітній серіал для вчителів «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків».

Вчителі мають змогу навчитися як організувати навчальний процес поза рамками звичайного шкільного класу, застосовувати онлайн інструменти та сучасні гаджети і технології, такі як відеоконференцзв'язок, інтерактивні панелі та сучасне програмне забезпечення, навчитися застосовувати інтерактивний формат уроків, створювати онлайн класи та керувати ними, автоматизувати розсилку і перевірку домашніх завдань, працювати з учнями дистанційно тощо.

Посилання на курс