УЧАСТЬ У ТУРНІРАХ

23 жовт. 2020
Закінчилась перша серія міських турнірів. Учні гімназії взяли участь у турнірах юних економістів, хіміків, біологів, математиків. Вітаємо керівників та членів команд - переможців та учасників міських турнірів!

10 жовтня 2020 року на базі Харківської гімназії № 46 імені М. В. Ломоносова відбувся ХІV міський турнір юних економістів. Збірна команда Київського району у складі учнів шкіл № 5 та 55 гідно представила Київський район у змаганнях. За результатами боїв команду нагороджено дипломом Департаменту освіти ІІІ ступеня. Вітаємо членів команди Дзюбу Олександра, учня 11-Б класу, Підвербну Софію, ученицю 10-Б класу, Рибак Ольгу, ученицю 9-В класу, та керівника команди Коваленко Олександру Василівну!

10 жовтня 2020 року відбувся також  ХVІІІ міський турнір юних хіміків пройшов на базі Харківського ліцею № 89. Команду району у складі учнів ЗЗСО №№ 17, 55, 107 нагороджено дипломом учасників. Висловлюємо подяку членам команди Голубу Ярославу, учню 11-А класу, та Абдулліній Кристині, учениці 11-А класу, та керівнику команди Полозенцевій Віті Миколаївні.

17 жовтня на базі Харківського ліцею №107 відбувся ХV міський турнір юних біологів. За підсумками збірна команда, у складі учнів шкіл № 55, 62 та 158, посіла ІІІ місце, а Голуб Ярослав, учень 11-А класу, став призером в особистій першості. Вітаємо членів команди, учнів 11-А класу Гунбіна Міхаіла, Голуба Ярослава та учня 11-Б класу Дзюбу Олександра, а також керівників команди Круковську Світлану Григорівну та Полозенцеву Віту Миколаївну!

17 жовтня  ХV міський турнір юних математиків для учнів 9-11-х класів, за традицією, пройшов на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27. Київський район представляла збірна команда у складі учнів закладів загальної середньої освіти № 5, 55, 164, 172. Команду нагороджено дипломом учасників турніру. Висловляємо подяку Бабаніній Арині, учениці 9-Б класу, члену збірної команди.