ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ДИТЯЧИХ ВІДЕОРОЛИКІВ

5 лист. 2020
Переможцем конкурсу дитячих відеороликів ІV Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs оголошено Марію Печенізьку-Ткачову, ученицю 9-Б класу гімназії.

31 жовтня відбулась онлайн-церемонія визначення переможців IV міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs. Організаторами кінофестивалю стали громадська організація «Mediafrontline e.V.» у партнерстві із Think Tank Ukraine. Кінофестиваль відбувся за підтримки ДержКіно України, Українського культурного фонду та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в межах програми «Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства» . Переможцем другого конкурсу дитячих відеороликів Meet Kids було визнано ролик «Не игрушки» авторки Марії Печенізької-Ткачової, учениці 9-Б класу гімназії.