УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ЗЛЬОТІ ЮНИХ МИРОТВОРЦІВ

20 лист. 2020
19 листопада 2020 року о 15.00 в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування відбувся онлайн-зліт юних миротворців та волонтерів, присвячений відзначенню Міжнародного дня прав дитини.

19 листопада 2020 року учні 10-11-х класів Харківської гімназії № 55 Махно Алеся, Накладюк Ілона, Шеховцова Єлизавета, Скрипка Петро, Смірнова Кристина, Майборода Анастасія, Зайченко Дмитро взяли участь у зльоті юних миротворців та волонтерів до відзначення Міжнародного дня прав дитини у форматі ZOOM-конференції.

У програмі заходу:

• про діяльність Клубу юних миротворців ХМОУС у 2019-2020 н.р.;
  • нагородження представників закладів освіти сертифікатами «Школа Миру-2020»;
  • презентація дитячих миротворчих ініціатив щодо відзначення 75-ї річниці з Дня заснування ООН;

онлайн-спілкування з представниками міжнародних громадських організацій.

У заході взяли участь: Самойлов Сергій, миротворець місії ООН у Сьєра-Леоне, учасник бойових дій у Республіці Ірак, голова Харківської обласної громадської організації миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни, куратор Міжнародних програм «Школа Миру» та проекту «Юні миротворці», Дан-Вигго Бергтун (Норвегія) - Президент Всесвітньої федерації ветеранів ВСООНЛ, Лоран Аттар Байру (Франція) - Президент Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» UNIFIL, Тибор Альберт (Норвегія) - Віце-Президент Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» UNPROFOR, Кристіан Делгофф (Бельгія) UNPROFOR, Ерик Доккен (Норвегія) UNPROFOR, МООНЕЕ, представник Міжнародної програми Норвегії «Подорож в ім'я миру», Шульженко Надія, співробітник ЮНІСЕФ, консультант у відділі партнерств, Зеленська Людмила, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки ХНПУ ім. Г.С. Сковороди.

Під час заходу юні миротворці Харкова звітували про свою роботу у 2019-2020 році та презентували дитячі миротворчі ініціативи, а також було підписано Договір про співпрацю Клубу Юних Миротворців ХМОУС та організацією Громадського руху миротворців. Від імені учнівської спільноти підпис поставив Роман Жидик-Будько, учень 11 класу ХЗОШ № 36, голова ХМОУС, від імені представників миротворчих кіл - Сергій Самойлов.

Фіналом зустрічі стало спілкування Юних миротворців з гостями. Питання, що прозвучали від учнів, стосувались безпосередньо миротворчих місій учасників заходу, мотивації до участі в роботі місій ООН тощо. Діти мали можливість продемонструвати навички володіння розмовною англійською мовою, дізнатись багато нового та корисного щодо діяльності миротворчих сил Організації Об’єднаних Націй безпосередньо від учасників подій. Захід відбувся у теплій невимушеній обстановці.