IV відкритий онлайн-чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup"

23 лист. 2020
У вихідні пройшов IV відкритий онлайн-чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup". Уже вчетверте учні нашої гімназії беруть у ньому участь та стають призерами. 11 учнів нашої гімназії боролися в цьому році за перемогу. Вітаємо Кунченко Аріну, ученицю 9-Б, яка посіла ІІІ місце, та Голуба Ярослава, учня 11-А класу, та Демиденка Антона, учня 10-Б класу, які отримали цінні призи від провідних IT-компаній міста Харкова. Бажаємо подальших перемог та успіхів у навчанні!

У вихідні пройшов  IV відкритий онлайн-чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup". Уже вчетверте учні нашої гімназії беруть у ньому участь та стають призерами.  11 учнів нашої гімназії боролися в цьому році за перемогу. Вітаємо Кунченко Аріну, ученицю 9-Б, яка посіла ІІІ місце, та Голуба Ярослава, учня 11-А класу, та Демиденка Антона, учня 10-Б класу, які отримали цінні призи від провідних IT-компаній міста Харкова. Бажаємо подальших перемог та успіхів у навчанні!