" Мій Харків - моя Батьківщина"

4 груд. 2020
04 грудня 2020 року учні Харківської гімназії №55 Бабаніна Аріна (учениця 9-Б класу) та Тетерін Михайло ( учень 4-А класу) взяли участь в онлайн конференції за підсумками віртуальної краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Мій Харків - моя Батьківщина" на базі історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Учні гімназії активно долучились до науково-дослідницької, пошукової роботи з вивчення історії рідного краю та довкілля, етнографічних, історичних об’єктів.