Учні перших класів Нової української школи отримали ігрові набори Six Bricks

28 груд. 2020
28 грудня 2020 року, третій рік поспіль, в рамках реалізації спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та The LEGO Foundation, учні перших класів Нової української школи гімназії безоплатно отримали ігрові набори Six Bricks.

Ігровий набір Six Bricks – 6 цеглинок – допомагає учням в ігровій формі цікаво і легко здобувати знання. За допомогою різнокольорових цеглинок учителі проводять розвивальні, математичні заняття та виконують інші логічні вправи. Завдання легко інтегруються в освітній процес початкової школи, оскільки вони ґрунтуються на діяльнісному та ігровому підходах. Сприяють розвитку мовленнєвих умінь, допомагають вирішувати проблемні завдання, розвивають уміння співпрацювати,

Це дійсно Новорічний подарунок для першокласників.