Онлайн-засідання кураторів учнівського самоврядування

20 січ. 2021
15 січня 2021 року відбулось онлайн-засідання кураторів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Київського району

15 січня 2021 року відбулось онлайн-засідання кураторів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району усіх типів та форм власності. Під час засідання було розглянуто питання: «Про стан роботи учнівського самоврядування у 2020 році».

Методист центру освітніх технологій Сиромятнікова Людмила Миколаївна акцентувала увагу на напрямах роботи у 2021 році, активізації діяльності учнівського самоврядування щодо створення нових цікавих проєктів різної складності та терміну реалізації. Учасники засідання обмінялись думками з приводу проведення різноманітних конкурсів в онлайн-режимі.

Куратор учнівського самоврядування гімназії Бондаренко Софія Ігорівна виступила з пропозицією щодо активізації участі лідерів навчальних закладів району у роботі Шкіл розвитку на базі ЗВО.