Зимові канікули з НТУ «ХПІ» онлайн

20 січ. 2021
Упродовж першої половини січня наші учні мали змогу приєднатися до майстер-класів в рамках проведення Зимових канікул з НТУ «ХПІ» онлайн. Учні та батьки були присутніми на майстер-класах та цікавих лекціях від молодих і досвідчених вчених НТУ «ХПІ». Тематика ефірів була дуже різноманітною: кожен знайшов собі захід до душі. Дякуємо творчому колективу ХПІ за цікаві зустрічі!

Упродовж першої половини січня наші учні мали змогу приєднатися до майстер-класів в рамках проведення Зимових канікул з НТУ «ХПІ» онлайн. Учні та батьки були присутніми на майстер-класах та цікавих лекціях від молодих і досвідчених вчених НТУ «ХПІ» . Тематика ефірів була дуже різноманітною: кожен знайшов собі захід до душі. Дякуємо творчому колективу ХПІ за цікаві зустрічі!