Участь у Міському інтерактивному квесті знавців інформатики

26 лют. 2021
23-25 лютого 2021 року учні гімназії взяли участь у міському інтерактивному квесті знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова, який проводився Департаментом освіти Харківської міської ради.

23-25 лютого 2021 року Департамент освіти Харківської міської ради проводив міський інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Мета конкурсу – популяризація та поглиблення знань з інформатики, розвиток алгоритмічного мислення, формування інформаційно-комунікаційної компетентності школярів.
   Учасниками конкурсу стали учні 5-7 класів гімназії, які виконали 6 завдань, що охоплювали різні розділи інформатики. Відповідь на кожне завдання була паролем для наступного кроку. За 20 хвилин школярі продемонстрували вміння розв’язувати алгоритмічні задачі, високий рівень володіння інформаційними процесами, вільне використання сучасних інформаційних технологій і цифрових пристроїв, кмітливість та спостережливість.
   За результатами конкурсних випробувань було визначено та нагороджено кращих юних знавців інформатики.