Церемонія нагородження учасників І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

17 бер. 2021

16 березня 2021 року, з дотриманням умов адаптивного карантину, у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбулась церемонія нагородження учасників І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».Усім учасникам заходу, серед яких учитель математики Почуєва Олена Анатоліївна та вчитель трудового навчання Толмачова Марина Вячеславівна, Івлєв Володимир Вікторович від імені голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни побажав нових перемог, впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, і разом з начальником Управління освіти Куценко Тетяною Володимирівною провів церемонію нагородження переможців та лауреатів І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Вітаємо Олену Анатоліївну та Марину Вячеславівну! Висловлюємо подяку за високу педагогічну майстерність, професіоналізм, творчість та прагнення до перемоги.