Нагородження стипендією Президента України

19 бер. 2021
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.02.2021 № 200 нагороджено стипендією Президента України за перемогу в ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020 року Мічуріна Ігоря, випускника Харківської гімназії № 55, студента Харківського національного університету радіоелектроніки (секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»). Вітаємо!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.02.2021 № 200 нагороджено стипендією Президента України за перемогу в ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020 року Мічуріна Ігоря, випускника Харківської гімназії № 55, студента Харківського національного університету радіоелектроніки (секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»). Вітаємо!