ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

4 квіт. 2021
З 05 квітня 2021 учні 1-4 класів будуть навчатися за очною формою навчання, а учні 5-11 класів - за дистанційною формою навчання. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням усіх протиепідемічних та нормативних вимог за розкладом уроків на 2020/2021 навчальний рік. Сестрою медичною буде проведено профілактичний медичний огляд учнів 1-4 класів після канікул. Детальну інформацію учням та їх батькам надають класні керівники.

З 05 квітня 2021 учні 1-4 класів будуть  навчатися за очною формою навчання,  а учні 5-11 класів - за дистанційною формою навчання.
Детальну інформацію про організацію освітнього процесу учням та їх батькам надають класні керівники.