Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

2 квіт. 2021
Учні 6-Б, 6-В, 7-В та 9-А ,9-Б класів узяли участь у відеопривітанні до Дня Соборності України. Діти отримали грамоти переможців ( Кіт Андрій, учень 6-Б класу, Христюк Анастасія, учениця 6-В класу) та дипломи за активну участь. Вітаємо переможців та учасників конкурсу, а також їх керівників.

Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведено заочний конкурс відеопривітань до Дня Соборності України. Харківську гімназію представили Кіт Андрій, учень 6 - Б класу, (грамота переможця), керівник Вавілкіна Л.В., ЦДЮТ 3, Кіт Л.В.; Христюк  Анастасія, учениця 6 -В класу, керівник Почуева О.А., (грамота переможця); Єрмолаєва Кіра та колектив 9 - Б класу за участі Михайлика Андрія, учня 7 - В класу, (диплом за активну участь) керівник Єрмолаєва Г.С.;Гарковенко Богдан, Лук'янов Родіон, Надолинський Євген, учні 9 - А класу (диплом за активну участь), керівник Бондаренко С.І. На конкурс надійшло 374 привітання з 32 об’єднаних територіальних громад Харківської області та м. Харкова, а також 9 привітань від учнів закладів освіти Дніпропетровської області.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу, їх керівників та бажаємо творчих успіхів!