Вітаємо Накладюк Ілону, призера ІІ туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів!

12 квіт. 2021
Накладюк Ілона, учениця 11 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, вихованка та екскурсовод археологічного музею комунального закладу «Школа мистецтв Харківської міської ради», як переможець обласного етапу, взяла участь у фінальному етапі конкурсу та презентувала оглядову екскурсію археологічним музеєм комунального закладу "Школа мистецтв" Харківської міської ради" і посіла ІІІ місце в секції «Природничі, технічні, галузеві музеї».