22 квіт. 2021
З 9 по 12 квітня в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся в дистанційному режимі щорічний Турнір для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «ЕКОНОМІКА. МЕНЕДЖМЕНТ. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Учні гімназії, як і завжди, взяли у ньому участь і знову стали призерами. Ми вітаємо переможців: Дзюбу Олександра, учня 11-Б класу, з ІІ місцем в секції «Економіка та бізнес» та перемогою в номінації «Менеджер-новатор» у секція «Антикризовий менеджмент: врятуй свій бізнес». Переможцем у цій секції став також Демиденко Антон, учень 10-Б класу, став кращим у номінації: «Менеджер – стратег». А Скрипка Петро отримав нагороду як переможець номінації «Сучасний податківець» в секції «Як стати мільйонером». Наші щирі вітання переможцям та побажання подальших успіхів!

З 9 по 12 квітня в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся в дистанційному режимі щорічний Турнір для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «ЕКОНОМІКА. МЕНЕДЖМЕНТ. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Учні гімназії, як і завжди, взяли у ньому участь і знову стали призерами. Ми вітаємо переможців: Дзюбу Олександра, учня 11-Б класу, з ІІ місцем в секції «Економіка та бізнес» та перемогою в номінації «Менеджер-новатор» у секція «Антикризовий менеджмент: врятуй свій бізнес». Переможцем у цій секції став також Демиденко Антон, учень  10-Б класу, став кращим у номінації: «Менеджер – стратег». А Скрипка Петро отримав нагороду як переможець номінації «Сучасний податківець» в секції «Як стати мільйонером». Наші щирі вітання переможцям та побажання подальших успіхів!