Великодній кошик

30 квіт. 2021
Напередодні свята Пасхи в гімназії відбулися уроки духовності. Учителі в бесідах з учнями цікаво й зворушливо розповідали про роль Великодня в житті людини, про традиції святкування. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, учні початкової школи готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли крашанки та писанки, малюнки та оригінальні стіннівки, виготовили пасхальні деревця тощо...

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво.

Завітало велике свято і до нас. У рамках проведення тематичних заходів у нашій школі з нагоди Пасхи відбулися уроки духовності. Напередодні свята діти початкової школи власноруч прикрасили коридори школи зробленими Великодніми писанками та крашанками. Святкова виставка ожила завдяки дитячій організації та гарному настрою і створила неповторну казкову атмосферу в закладі.

Щиро вітаємо всіх з Великоднем!
Терпіння, спокою і мудрості!
Миру і злагоди в наших домівках, а також у нашій державі!
Христос Воскрес!

Адміністрація школи