До Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

9 трав. 2021
8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років. Ці історичні дати завжди оповиті смутком за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь. Шануємо та пам'ятаємо! Відеопривітання до свят підготували учні 10 - Б класу Феденко Софія, Куклич Микита, Скрипка Петро, Туренко Іван, Майборода Анастасія, Кондрацька Анастасія, Шушляпіна Анастасія, Гіжевська Аліна, Стриженко Костянтин, Зайченко Дмитро. Монтаж, відеорежисер - Євсєєва Олександра, учениця 9 - Б класу.

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років. Ці історичні дати завжди оповиті смутком за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь.

Шануємо та пам'ятаємо! Учні підготували відео, яке можна переглянути за посиланням