Участь у міській відкритій конференції-конкурсі для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій "Каразінський колоквіум"

12 трав. 2021
Учні гімназії щорічно беруть участь у міській відкритій конференції-конкурсі для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій "Каразінський колоквіум". У цьому навчальному році конференція пройшла в заочній формі. Сертифікатом учасника та збіркою тез колоквіуму відзначено Дзюбу Олександра та Гунбіна Міхаіла, учнів 11-А класу, які представили свої роботи в секції «Біологія+Хімія» за темою «Противірусні препарати: доцільність їх використання». Вітаємо хлопців та вчителя, який керував проектною роботою – Коваленко Олександру Василівну!