Вітаємо переможців, фіналістів та учасників проєкту «Харків пам’ятає CHORNOBYL», який був присвячений 35 річниці Чорнобильської катастрофи

17 трав. 2021
Харківським Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» було організовано та проведено онлайн-конкурс «Харків пам’ятає CHORNOBYL» для учнів середніх та старших класів. 1300 учнів закладів загальної середньої освіти Київського району взяли участь у конкурсі. 567 учнів стали фіналістами, 8 учнів – переможцями, серед яких учні гімназії: - Голуб Ярослав Іванович (11-А); - Овчаренко Тимур Виталійович (7-Б); - Сазонов Артем Вячеславович (9-Б); - Шаталов Максим Михайлович (7-Б); - Абдулліна Кристина Сергіївна (11-А); - Голуб Дар'я Іванівна (7-А). Вітаємо та бажаємо нових досягеннь!

- Голуб Ярослав Іванович (11-А);

- Овчаренко Тимур Виталійович (7-Б);

- Сазонов Артем Вячеславович (9-Б);

- Шаталов Максим Михайлович (7-Б);

- Абдулліна Кристина Сергіївна (11-А);

- Голуб Дар'я Іванівна (7-А).

Вітаємо та бажаємо нових досягеннь!