Кожен житель Харкова незабаром зможе отримати «Картку харків'янина».

30 черв. 2021
«Картка харків'янина» - це унікальний для України проєкт із впровадження персональної карти жителів міста для отримання привілейованого доступу до системи муніципальних і комерційних послуг. За цією карткою кожен харків'янин зможе отримати особливі привілеї - товари за зниженими цінами, абонементи, пропуски, спеціальні пропозиції.

У власників учнівських, студентських і пільгових карток харків'янина будуть різні переваги. Всі ті, у кого буде картка харків'янина, зможуть відвідувати зоопарк безкоштовно і купувати товар за соціальною ціною у деяких супермаркетах, аптеках та АЗС.

Які будуть типи картки харків'янина:

• для школярів 1-4 класів;

• для школярів 5-9 класів;

• для школярів 10-12 класів;

• для студентів;

• для співробітників комунальних підприємств;

• для пенсіонерів;

• для пільговиків;

• стандартна.

Для школярів учнівська картка харків'янина замінить пропуск до школи і шкільний Е-ticket. Учні, які добираються до школи на громадському транспорті, по картці харків'янина зможуть їздити безкоштовно (при наявності Е-ticket). Учнівська картка дає переваги на відвідування дитячих розважальних центрів і квест-кімнат. Школярам старших класів замість переваг у дитячих розважальних центрах обіцяють їх у міських кафе.