Рекомендації для адміністрацій закладів освіти «Як організувати навчання в новому навчальному році та провести самооцінювання школи»

9 лип. 2021
На сайті «Нова українська школа» розміщено нотатки з вебінару Державної служби якості освіти «Як завучу організувати освітній процес у 2021/2022 навчальному році». Фахівці ДСЯО узагальнили рекомендації з питань: • які законодавчі документи дослідити, щоб організувати освітній процес; • як працювати з освітньою програмою; • як організувати безпечне освітнє середовище; • що таке внутрішня система забезпечення якості освіти; • як проводити самооцінювання школи.

• які законодавчі документи дослідити, щоб організувати освітній процес;

• як працювати з освітньою програмою;

• як організувати безпечне освітнє середовище;

• що таке внутрішня система забезпечення якості освіти;

• як проводити самооцінювання школи.