Участь у Міжнародній онлайн-конференції (Бангкок, Таїланд)

16 лип. 2021
15 липня 2021 року до Всесвітнього Дня навичок молоді було проведено Міжнародну онлайн - конференцію (Бангкок, Таїланд). Координацію здійснювали представники організації "Громадське об'єднання миротворців, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни". Юні миротворці, лідери учнівського самоврядування та педагоги Київського району, взяли участь у Міжнародній конференції. Учасниками стали учні гімназії №55 Стриженко Костянтин, Махно Алеся, Смірнова Кристина, Єрмолаєва Кіра, Бабаніна Аріна, Євсєєва Олександра, Кунченко Аріна та вчитель історії Бондаренко Софія. Спікери з 23 країн-учасниць презентували кейси щодо удосконалення молодіжної політики у своїх державах в умовах світової пандемії, ділились власними напрацюваннями щодо самореалізації молоді під час навчання та роботи в країнах світу, виявляли сучасні проблеми процесів міграції молодих спеціалістів.

15 липня 2021 року до Всесвітнього Дня навичок молоді було проведено Міжнародну онлайн - конференцію (Бангкок, Таїланд). Координацію здійснювали представники організації "Громадське об'єднання миротворців, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни". Юні миротворці, лідери учнівського самоврядування та педагоги Київського району взяли участь у Міжнародній конференції. Учасниками стали учні гімназії 55 Стриженко Костянтин, Махно Алеся, Смірнова Кристина, Єрмолаєва Кіра, Бабаніна Аріна, Євсєєва Олександра, Кунченко Аріна та вчитель історії Бондаренко Софія. Також Київський район міста представили учні та педагоги ХЗОШ 110 та ХЗОШ 166. Темою конференції UNPKFC було обговорення навичок, потрібних молоді після пандемії. Учасникам представлені можливості працевлаштування під час та пiсля пандемії. Спікери розкривали цю тему відносно своєї країни та світу в цілому.