Парад-карнавал "Місто знань"

2 вер. 2021
1 вересня у Харкові відбувся Парад-карнавал «Місто знань», присвячений початку нового навчального року. Учні 10-х класів гімназії, лідери учнівського самоврядування та учасники МАН: Єрмолаєва Кіра, Євсеєва Олександра, Бабаніна Арина та Попова Олеся взяли участь у Карнавалі знань.

У заході взяли участь близько 1,5 тис. школярів і студентів, понад 50 творчих колективів з усіх районів міста. Серед учасників були вихованці закладів позашкільної освіти Київського району. Вихованці відділень гімнастики, баскетболу, тхеквондо та самбо Комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл № 1 та № 2, також учасники зразкового колективу народного танцю «Сяйво», зразкового художньо-хореографічного колективу «Зіронька», лялькового театру Центру дитячої та юнацької творчості № 3 в яскравих костюмах, у складі колони, пройшли площею Свободи.

З початком нового навчального року учнів привітав виконувач обов’язків Харківського міського голови Терехов Ігор Олександрович. Він зазначив, що міський карнавал стане стартом нової традиції святкувати День знань разом.

На майдані пролунав символічний перший дзвоник, який символізує початок нового навчального року.