Профілактичні бесіди з учнями

3 вер. 2021
У закладі освіти були проведені бесіди з учнями 1-11 класів зі всіх видів дитячого травматизму перед початком нового навчального року. А серед учнів 2-х класів Коновалов Артемій Володимирович, заступник начальника сектору превенції патрульної поліції, провів бесіди щодо попередження безпечного середовища, пояснив, як себе поводити у нестандартних ситуаціях тощо.

У закладі освіти були проведені бесіди з учнями 1-11 класів зі всіх видів дитячого травматизму перед початком нового навчального року. А серед учнів 2-х класів  Коновалов Артемій Володимирович, заступник начальника сектору превенції патрульної поліції провів, бесіди  щодо попередження безпечного середовища, пояснив, як себе поводити у нестандартних ситуаціях тощо.