Олімпійський тиждень у закладі

10 вер. 2021
У рамках Олімпійського тижня в закладі були проведені Олімпійські уроки на тему: «Історія та сучасність» у 3-5 класах, «Олімпійські ігри в Токіо - 2020» у 9, 10 та 11 класах. Серед учнів 4-х класів були проведені спортивні змагання «Старти майбутніх чемпіонів». Для учнів гімназії була організована зустріч з юними спортсменами, з майстрами спорту з фігурного катання (Єфименко Матвій - Майстер спорту з фігурного катання, багаторазовий чемпіон України, переможець міжнародних турнірів серед юніорів) та синхронного плавання (Штеплюк Аріна - Майстер спорту з синхронного плавання, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Чемпіонату світу серед коменів (юніорів до 15 років) -2019 рік, срібна призерка Чемпіонату Європи у програмі «Комбіновані групи», чемпіонка Європи у програмі «Хайлайт» серед юніорів -2021 рік (Мальта).

Початок нового 2021/2022 навчального року співпав із проведенням Олімпійського тижня.

Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні, які проводяться в  закладі.Основними формами проведення Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку є спортивно-видовищні заходи, серед яких проведення змагань з олімпійських видів спорту, конкурсів, пов’язаних з розвитком і пропагандою олімпійського руху.

Протягом тижня вчителі фізичної культури закладу ознайомили  дітей з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту.