Освітній проєкт «Ніч науки в Харкові – 2021»

16 вер. 2021
Учні закладу 18.09.2021 візьмуть участь в освітньому проєкті «Ніч науки в Харкові – 2021». Почнеться захід з дитячої програми, яка відбудеться з 12.00 до 14.00 у двох університетах Харкова: національному економічному університеті імені Семена Кузнеця та національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Учні початкової школи матимуть змогу насолодитися інтерактивними іграми, вікторинами, відвідати музеї, погратися «розумними іграшками» та подивитися надзвичайно видовищні досліди Старт проєкту відбудеться на майдані Свободи о 15.30. Захід урочисто відкриє виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Терехов. Між локаціями безкоштовно курсуватимуть автобуси за чотирма маршрутами. На зупинках та біля закладів вищої освіти чергуватимуть волонтери, які нададуть всю необхідну інформацію та схему маршрутів.

Учні закладу 18.09.2021 візьмуть участь в освітньому проєкті  «Ніч науки в Харкові – 2021». Почнеться захід з дитячої програми, яка відбудеться з 12.00 до 14.00 у двох університетах Харкова: національному економічному університеті імені Семена Кузнеця та національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Учні початкової школи матимуть змогу насолодитися інтерактивними іграми, вікторинами, відвідати музеї, погратися «розумними іграшками» та подивитися надзвичайно видовищні досліди