Участь в онлайн - засіданні Клубу юних миротворців

22 вер. 2021
21 вересня 2021 року учні Харківської гімназії №55, Лідери учнівського самоврядування, Махно Алеся (11- Б клас), Троненко Анастасія, Скрипка Анастасія, Мелешко Анастасія, Сірик Орест ( 9-А клас) взяли участь у відкритому онлайн-засіданні Клубу юних миротворців, присвяченому Міжнародному дню миру, що відбулось в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування.

21 вересня 2021 року учні Харківської гімназії №55, Лідери учнівського самоврядування, Махно Алеся, 11- Б клас, Троненко Анастасія, Скрипка Анастасія, Мелешко Анастасія, Сірик Орест, 9-А клас взяли участь у відкритому онлайн-засіданні Клубу юних миротворців, присвяченому Міжнародному дню миру, що відбулось  в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування. Захід пройшов на базі Музею руху юних миротворців (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28, вул. Юрія Паращука, 61) у змішаному форматі.

Юні миротворці гімназії звітували від імені учнівської громадськості Київського району про заходи, проведені на відзначення Міжнародного Дня миру, наголосивши на тому, що це свято покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. В останні роки це свято набуло особливого значення: в нашій країні відбуваються трагічні події, які стосуються кожного жителя України, і діти це чудово розуміють й відчувають.

Флешмоби -  «Іграшка миру», «Мир серед нас», класні години, виступи юних миротворців, конкурси поробок та малюнків, читання віршів про мир, круглі столи – «Мир – яким він має бути?», «Прагнення миру», «Діалог з майбутнім», «О спорт, ти – мир?» та конференції – усюди рефреном звучало гасло – «МИ – за мир!».