Відвідування учнями гімназії Харківського зоопарку

24 вер. 2021
Протягом тижня учні Харківської гімназії № 55 разом із батьками відвідали Харківський зоопарк. Дітям було запропоновано екскурсію "Тропою тигра". Відвідувачі побачили оновлений зоопарк, із захопленням спостерігали за мешканцями зоопарку, дізналися багато цікавого про своїх улюбленців під час екскурсії. Незважаючи на похмуру погоду, маленькі школярі отримали багато позитивних емоцій.

Протягом тижня  учні Харківської гімназії № 55 разом із батьками відвідали Харківський зоопарк. Дітям було запропоновано екскурсію "Тропою тигра". Відвідувачі побачили оновлений зоопарк, із захопленням спостерігали за мешканцями зоопарку, дізналися багато цікавого про своїх улюбленців під час екскурсії. Незважаючи на похмуру погоду, маленькі школярі отримали багато позитивних  емоцій.