Міський турнір юних економістів

28 вер. 2021
25 вересня 2021 відбувся міський турнір юних економістів для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.

25 вересня 2021 відбувся XV міський турнір юних економістів для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти. Учні демонстрували свої вміння відстоювати думку, глибокі знання з певної теми та вдало відповідати на питання.  Команда юних економістів Київського району посіла І місце. Її представили 5 учнів нашої гімназії - Бабаніна Арина, учениця 10-А класу, Біляк Данило, учень 10-Б класу, Рибак Ольга, учениця 10-Б класу, Скрипка Петро, учень 11-Б класу, та Комкова Анастасія, учениця 9-А класу -  під керівництвом Коваленко Олександри Василівни. Біляк Данило, учень 10 класу, посів III місце в особистій першості.

Щиро вітаємо переможців та керівника команди з такою важливою перемогою та бажаємо подальших успіхів!