Участь учнів гімназії у міському форумі "Молодь говорить"

27 вер. 2021
Учні 11 - Б класу Харківської гімназії 55 Майборода Анастасія, Кукліч Микита, Туренко Іван разом з представниками учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району взяли участь у міському форумі «Молодь говорить», який пройшов 25 вересня в ККЗ «Україна». У рамках заходу відбулися чотири панельні дискусії: «Молодь і місто», «Підприємництво», «IT-тренди наступного десятиліття» і «Медіа».

У першій панельній дискусії взяв участь виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов, який поділився своїм баченням актуальних можливостей і перспектив для молоді, підкреслив, що створення комфортних умов для гармонійного розвитку молоді - одне з пріоритетних завдань міської влади.

Учасники форуму отримали багато позитивних емоцій, корисних порад від виступів успішних представників сфер IT, медіа та підприємництва. Вони поділилися своїм досвідом і секретами успіху, корисними кейсами, на прикладах власних історій успіху показали, що молодь міста Харкова має велику кількість можливостей для розвитку та самореалізації.

Крім того, в рамках форуму для учасників представили творчі виступи, розіграли подарунки від партнерів заходу, учні отримали Сертифікат учасника міського заходу «Молодь говорить».

Молодіжний форум відбувся у теплій та дружній атмосфері цікавого спілкування.