Участь у форумі лідерів учнівського самоврядування "Велика рада старшокласників"

13 жовт. 2021
Лідери учнівського самоврядування гімназії взяли участь у форумі " Велика рада старшокласників". Форум відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Під час форуму обговорювались питання реалізації Стратегії розвитку Харківської міської організації учнівського самоврядування (2018-2022), відбулась презентація Шкіл розвитку старшокласників на базі ХНУМГ імені О.М. Бекетова: «Мер міста», «Шкільний омбудсмен», «Школа безпеки», «StartUp, Business&International Economics», «Студія фізичного розвитку «Simplythebest»; Шкіл розвитку кафедр ХНУМГ імені О.М. Бекетова: «Моделювання дорожнього руху», «WaterSchool», «Енергія глибин», «Школа юного геоінформатика та управлінця нерухомістю».

12 жовтня 2021 року лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району взяли участь у щорічному учнівському форумі «Велика рада старшокласників». Форум відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Бажаємо лідерам учнівського самоврядування ефективної командної роботи, успіхів у реалізації творчого потенціалу та налагодження системи комунікації між активними школярами міста.