День захисників та захисниць України. День Українського козацтва

13 жовт. 2021
Напередодня свята з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу в закладі освіти були проведені такі заходи: тематичні класні години "Слава героям України!", "Нащадки козацької слави", " Всі ми - діти козацького роду!", "Заповіді сучасним козакам", " В єдності наша сила", "Слава незламним захисникам України", які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків; для учнів початкової школи були організовані та проведені спортивні змагання між козацькими куренями "Козацькі розваги";виготовлення козацьких оберегів, учні 1-А, 5-Г, 10-А класів зняли вітальні відеоролики до свята.

День захисників і захисниць Украї́ни — державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України. З 2015 року є державним святом і неробочим днем. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України».

До Дня захисника України, Дня українського козацтва з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу в закладі освіти були проведені такі заходи: тематичні класні години "Слава героям України!", "Нащадки козацької слави", " Всі ми - діти козацького роду!", "Заповіді сучасним козакам", " В єдності наша сила", "Слава незламним захисникам України", які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків;  для учнів початкової школи були організовані та проведені спортивні змагання між козацькими куренями "Козацькі розваги"; учні 1-А, 5-Г, 10-А класів зняли вітальні відеоролики до свята.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, бо нам усім потрібно дбати про культуру і духовне відродження народу, пишатися тим, що ми - українці!

Посилання на відео- https://drive.google.com/file/d/1XWITq4j2jmRMM0PFSovqZpoHrcb-akjf/view