Участь у відкритті Академії футболу на стадіоні "Металіст"

23 жовт. 2021
23 жовтня в Харкові стартував великий дводенний спортивний фестиваль з нагоди урочистого відкриття Академії футболу "Металіст". Педагоги, батьки та вчителі гімназії взяли участь у заході. Для дітей та дорослих волонтерка Вікторія провела цікаву та пізнавальну екскурсію по стадіону, розповіла про історію будівництва та оновлення після реконструкції. На території комплексу розвернувся масштабний фестиваль вуличної їжі - понад 40 операторів food-індустрії пригощали гостей свята вишуканими стравами. Усі учасники заходу мали змогу поласувати смаколиками та отримати задоволення від сучасної музики.

Учителі та учні також взяли участь у заході. Для учнів та усіх бажаючих волонтери провели цікаву екскурсію по стадіону, розповіли про його історію та показали 14 новітніх полів для юних футболістів.