Канікули - час для перемог!

27 жовт. 2021
Татарников Максим, учень 5-А класу, взяв участь у чемпіонаті з Тхеквондо в м.Запоріжжі, де посів 1 місце серед юнаків. Вітаємо переможця! Тетерін Михайло, учень 5-А класу, займається у спортивній секції з плавання, бере участь у різноманітних змаганнях та займає призові місця, отримує нагороди. Має другий дорослий розряд з плавання, багаторазовий призер змагань України. Багаторазовий чемпіон змагань з ролеспорту. Вітаємо!

Тетерін Михайло, учень 5-А класу, займається у спортивній секції з плавання, бере участь у різноманітних змаганнях та займає призові місця, отримує нагороди. Має другий дорослий розряд з плавання, багаторазовий призер змагань України.  Багаторазовий чемпіон змагань з ролеспорту.Вітаємо!

Професійне плавання (басейн Піонер  ім. Яни Клочкової)

Школа "Yolorollerschool"
Стрибки у воду (басейн Піонер)