9 лист. 2021
У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Учні гімназії та педагоги взяли участь у радіодиктанті національної єдності. Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту був культовий український письменник Юрій Андрухович.

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Учні гімназії та педагоги взяли участь у радіодиктанті національної єдності. Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту був культовий український письменник Юрій Андрухович. Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі — у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики.

Сьогодні ще й більше 250 учнів 4-7 класів взяли участь у міському конкурсі знавців української мови "Філолог-ерудит".