Участь у засіданні Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування

12 лист. 2021
11 листопада учениці 10-А класу Єрмолаєва Кіра та Євсєєва Олександра, учениця 11 - А класу Махно Алеся, лідери учнівського самоврядування гімназії, долучилися до відкритого засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування. Захід відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у змішаному форматі.

11 листопада учениці 10-А класу Єрмолаєва Кіра та Євсєєва Олександра, учениця 11 - А класу Махно Алеся, лідери учнівського самоврядування гімназії,  долучилися до відкритого засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування. Захід відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у змішаному форматі.