Участь у засіданні районної школи "Лідер"

15 лист. 2021
12.11.2021 року Лідери учнівського самоврядування, учениці 7-Г класу Шмакова Ольга, Фокіна Марія, Бердікова Тетяна взяли участь у засіданні районної школи «Лідер» за темою «Лідер і порядок», «Я - Харків̓ янин!».

12.11.2021 у форматі ZOOM – конференції на базі ЦДЮТ №3 відбулось засідання районної школи «Лідер» за темою «Лідер і порядок», «Я - Харків̓ янин!». До участі долучились Лідери шкільного самоврядування, учениці 7-Г класу Шмакова Ольга, Фокіна Марія, Бердікова Тетяна. Методист Чепурнова О.А.  розповіла про народження лідера, про відчуття людини, яка формує собі лідерські якості, представила мультимедійну презентацію «Видатні люди Харківщини». Практичний психолог Уляницька Н.І. у мультимедійній презентації «Лідер і порядок» проінформувала учнівську молодь про особливості характеру, повідомила про можливість формувати в собі будь-які корисні якості та позбавлятись від тих, що дратують вас чи оточуючих. Провела вікторину «Чи знаєте ви Харківщину?».