Участь в освітньому проєкті Tax School Kharkiv

15 лист. 2021
До онлайн заходу підключилися учні та вчителі гімназій, ліцеїв та шкіл міста Харкова. Харківську гімназію № 55 представили Єрмолаєва Кіра та Євсеєва Олександра, Лідери шкільного самоврядування, учениці 10 - А класу. Вони дізналися про те, що таке державний бюджет, на яких принципах побудована система оподаткування в Україні та які податки встановлені сьогодні в нашій країні.

Відбувся другий відео-урок Харківських податківців для молоді в рамках власного освітнього проєкту Tax School Kharkiv. Тема заняття: «Державний бюджет. Сутність податку. Система оподаткування в Україні».

До он-лайн заходу підключилися учні та вчителі гімназій, ліцеїв та шкіл міста Харкова. Харківську
гімназію №55 представили Єрмолаєва Кіра та Євсеєва Олександра, Лідери шкільного самоврядування, учениці 10 -А класу. Вони дізналися про те, що таке державний бюджет, на яких  принципах побудована система оподаткування в Україні та які податки встановлені сьогодні у нашій країні.
Нагадаємо, що проєкт Tax School Kharkiv започатковано фахівцями Головного управління ДПС у Харківській області цього року за підтримки Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області. Він має два вектори: один з яких направлено на виховання податкової культури у молоді, другий - на допомогу бізнесменам-початківцям. Відео-уроки можна переглянути за посиланням  https://www.facebook.com/TaxSchoolKharkiv.