"Освіта Харківщини-2021"

25 лист. 2021
Учні гімназії відвідали 18-у міжнародну спеціалізовану виставку для вступників "Освіта Харківщини-2021", яка проходила в Палаці Студентів НЮУ. Заклади освіти Харківщини та інших регіонів України презентували свої досягнення, щоб допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представляли здобутки науково-педагогічних колективів та досвід використання інформаційних технологій. Відвідувачі виставки мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів.

Учні гімназії відвідали 18-у міжнародну спеціалізовану виставку для вступників "Освіта Харківщини-2021", яка проходила в Палаці Студентів НЮУ. Заклади освіти Харківщини та інших регіонів України презентували свої  досягнення, щоб допомогти абітурієнтам зробити  свідомий вибір навчального закладу, представляли здобутки науково-педагогічних колективів та досвід використання інформаційних технологій. Відвідувачі виставки  мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів.