Тиждень доброчесності

6 груд. 2021
З 29 листопада по 03 грудня 2021 року в закладі пройшов Тиждень доброчесності. Мета цього тижня – знайомство учнів з поняттям “доброчесність“, актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки. Було проведено для учнів тематичні години спілкуванння: 1-4 класи провели інтелектуальну антикорупційну гру «Що? Де? Коли?», конкурс малюнків, перегляд презентацій тощо; 5-8 класи - «Магічний урок доброчесності»; 7-8 класи - «Що таке корупція»; 9-11 класи - «Добро. Чесність».

З 29 листопада до 03 грудня 2021 року в закладі освіти пройшов Тиждень доброчесності. Мета цього тижня – знайомство учнів з поняттям “доброчесність“, актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки.  Було проведено для учнів тематичні години спілкуванння: 1-4 класи провели інтелектуальну антикорупційну гру «Що? Де? Коли?», конкурс малюнків, перегляд презентацій тощо; 5-8 класи - «Магічний урок доброчесності»;  7-8 класи - «Що таке корупція»; 9-11 класи - «Добро. Чесність».