День Збройних Сил України

7 груд. 2021
6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято — День Збройних Сил України — свято справжньої мужності, героїзму і відваги. З метою патріотичного виховання підростаючого покоління та розширення знань учнів про героїв нашої Батьківщини, які захищали і захищають її від ворогів за незалежність нашої рідної Батьківщини у закладі відбулися ряд цікавих та пізнавальних заходів: пройшли тематичні класні години, конкурси малюнків, перегляд прпезентацій та документальних фільмів. У бібліотеці було оформлено виставку до 30-річчя Збройних Сил України "Україна - мати, умій її захищати!"

6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято — День  Відзначення Дня Збройних Сил України