Мультимедійна виставка "[НЕ]ДИТЯЧІ ІСТОРІЇ"

6 груд. 2021
З 06.12.2021 року в гімназії розпочала працювати мультимедійна виставка "[НЕ]ДИТЯЧІ ІСТОРІЇ", створена українським центром вивчення історії Голокосту у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам'ятати" єврейської громади Дюссельдорфа та освітньою платформою "Stories that Move". Екскурсоводами виставки стали учні гімназії: Євсєєва Олександра, Єрмолаєва Кіра, Скрипка Петро, Кукліч Микита, Туренко Іван. Під час виставки вихованці гімназії зможуть обговорити відповіді на питання: Що робити, якщо став свідком дискримінації або приниження? Як бути, якщо таке сталося з тобою? А раптом ти сам принижуєш інших? Дізнаються, як молоді люди в різний час намагалися та намагаються протидіяти несправедливості щодо себе й не чинити негідно щодо інших.

З 06.12.2021 року  в гімназії розпочала працювати мультимедійна виставка "[НЕ]ДИТЯЧІ ІСТОРІЇ", створена українським центром вивчення історії Голокосту у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам'ятати" єврейської громади Дюссельдорфа та освітньою платформою "Stories that Move". Екскурсоводами виставки стали учні гімназії: Євсєєва Олександра, Єрмолаєва Кіра, Скрипка Петро, Кукліч Микита, Туренко Іван.