Зустріч лідерів учнівського самоврядування з Харківським міським головою Ігорем Тереховим

8 груд. 2021
Харківський міський голова Ігор Терехов 7 грудня провів зустріч із лідерами міської організації учнівського самоврядування. Захід відбувся до Дня місцевого самоврядування в рамках роботи школи розвитку «Мер міста», яка функціонує на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова у співпраці з Департаментом освіти. Учні 11-Б класу Махно Алеся та Стриженко Костянтин разом з педагогом-організатором, учителем історії Бондаренко С.І. взяли участь у заході. Лідери учнівського самоврядування запропонували Ігорю Олександровичу запечатати капсулу часу, в яку вклали сувеніри, предмети – символи комфортного, благополучного, безпечного міста Харкова. Стратегію розвитку міста розроблено на період 2020-2030 років, тому саме на десятиріччя і вирішено було відкрити символічну капсулу. Лідери Київського району підготували та вклали в капсулу часу запрошення прогулятися маршрутами «зеленого каркасу» Харкова – міста екотуризму. У рамках зустрічі Ігор Терехов відмітив, що представлені ініціативи актуальні для міста, його зацікавили дитячі погляди на майбутнє Харкова. Ігор Олександрович побажав слухачам школи розвитку «Мер міста» вдалої реалізації самих сміливих життєвих планів. Спілкування з мером для школярів було цікавим, корисним і практичним.

Харківський міський голова Ігор Терехов 7 грудня провів зустріч із лідерами міської організації учнівського самоврядування. Захід відбувся до Дня місцевого самоврядування в рамках роботи школи розвитку «Мер міста», яка функціонує на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова у співпраці з Департаментом освіти. Участь у зустрічі взяли керівники дитячих громадських організацій, шкільні омбудсмени, юні журналісти. Під час заходу вони змогли краще дізнатися про професію управлінця, поділитися поглядом молоді на майбутнє Харкова, подискутувати про шляхи вирішення проблем сучасних громад, поділитися проєктами з різних напрямків розвитку міста, безпеки та захисту прав учнів, збереження культурної спадщини, довкілля тощо.

Лідери учнівського самоврядування, запропонували Ігорю Олександровичу запечатати капсулу часу, в яку вклали сувеніри, предмети – символи комфортного, благополучного, безпечного міста Харкова. Стратегію розвитку міста розроблено на період 2020-2030 років, тому саме на десятиріччя і вирішено було відкрити символічну капсулу. Лідери Київського району підготували та вклали в капсулу часу запрошення прогулятися маршрутами «зеленого каркасу» Харкова – міста екотуризму.

Посилання на захід - http://kievskiy-ruo.edu.kh.ua/news/id/8521