ПЕРЕМОЖЦІ З ШАХІВ

12 лист. 2012
Проведено шкільні змагання з шахів

12.11.2012 року в гімназії №55 пройшов шкільний турнір із шахів серед юнаків та дівчат, учнів 5-7 класів.

Мета та завдання шахового турніру полягали у формуванні нових підходів до фізичного виховання і спорту, створенню умов для реалізації творчого потенціалу молоді та юнацтва, а найголовніше — пропагування серед шкільної молоді шахів як виду спорту, що розвиває здібності до точних наук і логічного мислення.

Добре коли у школярів є інтелектуальні захоплення, як от гра у шахи: з одного боку це дозволяє розслабитись, з іншого – тренує мозок.

За результатами зустрічі перемогу серед шахістів одержали Купріянов Даніель, учень 6-В класу, Мазепа Ігор, учень 6-В класу, Зеленков Антон, учень 7-В класу та Шевченко Маргарита, учениця 5-В класу.

Бажаємо команді успішно виступити на районних змаганнях!